Отзывы о компании Интернет-магазин "Оптовик"
- Ольга К.
Замовляла годинник МІ 4 , прислали 5. Не дуже приємно,а взагалі все добре. Швидко обробили замовлення, швидко відправили.
- Людмила М.
- Ганна Г.
- Женя К.
- Олена Г.
Дякую за кавоварку, дуже смачна кава😊
- Роман Ш.
- Елена В.
- Виктория М.
Відповідальний продавець, з розумінням поставився до повернення( товар не підійшов), кошти нам повернули👍🏻
- Людмила С.
- Юлія А.
