Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Оптовик"
- Валентин Л.
- Анатолій П.
- Назар К.
- Руслан В.
Пока все хорошо
- Марина Г.
- Александр Ш.
- Покупець
- Дмитрий М.
- Наталья П.
В описании была книга рецептов,но видимо забыли положить.
- Ірина Ф.
Пока все хорошо
В описании была книга рецептов,но видимо забыли положить.