Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Оптовик"
- Інна К.
- оля п.
- Володимир Н.
- Микола П.
- Анастасія М.
- Геннадій Б.
Все супер.Дякую! Продавця рекомендую.
- Тетяна Р.
- Олександр У.
- Алексей Ж.
Швидкість та якість добра. Плита працює чудово жінка задоволена. Дякую
- Сергей Б.
